Pracownik produkcji z językiem francuskim

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lourdes, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lourdes

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 6

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze produkcji spożywczej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Pracownicy będą zatrudnieni w fabryce pasztetów na linii produkcyjnej, praca polegać będzie na obsłudze linii produkcyjnej, w szczególności krojeniu pasztetów, oznaczaniu gotowych opakowań, pakowaniu gotowych pasztetów do pudełek.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Czas trwania kontraktu październik 2014- grudzień 2014;

- Stawkę godzinową;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na produkcji;

- gotowość do podjęcia zatrudnienia na co najmniej kilka miesięcy na terenie Francji;

- komunikatywna znajomość języka francuskiego;

-dokładność w wykonywaniu czynności;

-szybkość i precyzja;

-zręczność;

-sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;

-mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.