Pracownik produkcji z doświadczeniem - Kostrzyn

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kostrzyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

 Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

 Pracownik produkcji

Główne obowiązki na stanowisku:

- składanie, łączenie i przenoszenie papierowych elementów membran – praca grupowa

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na produkcji

- mile widziane wykształcenie średnie techniczne

- dyspozycyjność w godzinach od pon - pt od godz. 6.45

- mile widziane osoby z okolic Kostrzyna, Swarzędza, Rabowic

- umiejętność pracy w grupie

- sumienność, punktualność

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość dłuższej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu, wpisując w tytule wiadomości „pracownik produkcji Kostrzyn”. Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.