Pracownik produkcji z dobrą znajomością języka angielskiego

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Znasz język angielski? Chcesz zarabiać w euro? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub po prostu dorobić? Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego. Pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi.

Numer referencyjny: PP/NL/www/09/2015
Typ wakatu: praca tymczasowa

Obowiązki:
• Pakowanie produktów
• Sortowanie
• Układanie produktów

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane regularnie w podanych wcześniej terminach
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach, podparte certyfikatem jakości
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• Możliwość wyjazdu ze znajomymi
• Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.