Pracownik produkcji z dobrą znajomością języka angielskiego - 11 euro na godzinę!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Znasz język angielski? Chcesz zarabiać w euro? Co powiesz na 11 euro na godzinę? Szukamy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji. Naszym pracownikom pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania.

Pracownik produkcji z dobrą znajomością języka angielskiego
nr ref: NL/1/18

Opis stanowiska:

Praca na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami przełożonego
Informowanie przełożonego linii o problemach na linii produkcyjnej
Przestrzeganie ustanowionych zasad związanych z produkcją
Kontrola jakości

Wymagania:

Dobra znajomość języka angielskiego
Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

11 euro brutto na godzinę
Stała ilość godzin pracy tygodniowo
Stabilne zatrudnienie
Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Cotygodniowe rozliczenie
Pomagamy zorganizować dojazd do Holandii
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.