Pracownik produkcji (z 3 grupą inwalidzką)

AQ Wiring Systems Sp. z o.o

Łódź, ul. Zakładowa 99, łódzkie

Do działu produkcji AQ Wiring Systems w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 99

Główne zadania:

  • montaż wiązki kablowej lub obsługa maszyny w ruchu zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną oraz z zaleceniami bezpośredniego przełożonego i w zależności od możliwości zdrowotnych
  • kontrola techniczna wykonywanych produktów
  • kontrola używanych surowców, komponentów i materiałów w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu.

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • w przypadku obsługi maszyn – decyzja lekarza zakładowego
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, precyzja
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej (montaż).
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez poniższy przycisk:

www.aqg.se