Pracownik produkcji - wynagrodzenie do 3900 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jedyne czego oczekujemy to:

zdolności manualne, umiejętności techniczne oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Twoimi przyszłymi zadaniami będą:

montaż komponentów w oparciu o instrukcję i kontrola ich jakości oraz inne prace produkcyjne.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie nawet do 3900 zł brutto (podstawa/premia/dodatki)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pełne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy
  • dogodną lokalizację zakładu z dobrym dojazdem komunikacją miejską
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy po okresie próbnym
  • stałą opiekę konsultanta personalnego i przejrzyste warunki współpracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.