Pracownik produkcji, wykrawanie drobiu - wynagrodzenie 13,09 euro brutto- praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Menen, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Menen, Belgia

OBOWIĄZKI:

  • wykrawane mięsa drobiowego
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa na terenie zakładu

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przy rozbiorze mięsa drobiowego
  • umiejętność pracy z nożem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 13,09 euro brutto za godzinę
  • pakiet benefitów w postaci karty paliwowej oraz trzynastej pensji
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy