Pracownik produkcji - Widzew (PP/JR/2015)

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

kontrola wzrokowa elementów wykonywanych na wtryskarkach
pakowanie w opakowania zbiorcze
prace manualne
raportowanie

Wymagania:

doświadczenie w pracy na produkcji
zdolności manualne
precyzja
zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
dobry wzrok

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową
pełen etat
praca w systemie 4 - brygadowym
pracę w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: