Koral S.A. (dawny Superfish)

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji - Wędzarz

Od: Koral S.A. (dawny Superfish)
Miejsce pracy: Kukinia, k., Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Karlino, Dygowo

Zadania:

  • Obsługa komór wędzarniczych i dymogeneratorów.
  • Prowadzenie procesu wędzenia zgodnie z specyfikacją technologiczną.
  • Ocena prawidłowości działania komór wędzarniczych i dymogeneratorów.
  • Mycie komór wędzarniczych i dymogeneratorów.
  • Monitorowanie stanu zrębek wędzarniczych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia E grupa 2
  • umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w zespole
  • sumienności, dobrej organizacji pracy własnej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!