In Temporis Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji wędlin

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja, Bastelica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na Korsyce jako:

Zakres obowiązków:

Porcjowanie, wiązanie i pakowanie wędlin zgodnie z obowiązującymi standardami i zamówieniami;
Etykietowanie produktów;
Czynności porządkowe.

Wymagania:

Doświadczenie na w/w stanowisku;
Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Bezpłatne zakwaterowanie;
Stawkę godzinową 9,67 € brutto/h;
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.