Pracownik produkcji w zakładzie drzewnym

Dekra Praca Sp. z o.o.

Landsberg am Lech, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• praca w różnych działach przy liniach produkcyjnych
• obsługa maszyn i kontrola jakości
• praca w nowoczesnym, zmechanizowanym zakładzie drzewnym

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach
• darmowe zakwaterowanie w domach z ogrodem z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni
• wsparcie koordynatora polskojęzycznego
• atrakcyjne wynagrodzenie / zwrot kosztów dojazdu na pierwszy dojazd z Polski do Niemiec
• dodatek z tytułu dojazdów do pracy własnym autem
• na terenie firmy dostępna jest kantyna / dofinansowane posiłki dla pracowników
• zapewniamy ubranie robocze

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• NIE wymagamy doświadczenie
• chęć do wyjazdu za granicę
• sumienność, zaangażowanie w pracę
• mile widziane osoby z własnym samochodem

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji