Pracownik produkcji w zakładach mięsnych

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Lokalizacja: Bourg-en-Bresse

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowanie mięsa do nadziewania
- Praca na napycharce ( napełnienie maszyny nadziewającej odpowiednim mięsem )
- Nadzór nad procesem nadziewania
- Odbiór gotowych produktów ( kiełbasy, wędliny) i układanie ich na stojaki
- Pakowanie gotowych produktów spożywczych

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- Umowa o pracę tymczasową
 - Zakwaterowanie zapewnione i opłacone
- Dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Długotrwałą współpracę
- Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność w wykonaniu powierzonych prac
- Chęci i zaangażowanie

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatek transportowy, darmowe zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji