Pracownik produkcji w piekarni

Trenkwalder

Kielce, świętokrzyskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy. W Polsce działamy od 2000 r.

Dla naszego Klienta, producenta pieczywa, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Zadania:

  • Zdejmowanie pieczywa z taśmy produkcyjnej
  • Układanie pieczywa w pojemnikach
  • Ważenie ciasta
  • Czyszczenie blach piekarniczych
  • Składanie kartonów, itp.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6).
  • Wynagrodzenie 8,25 - 10,25 brutto na godzinę

Wymagania:

  • Książeczka z badaniami Sanepidu

Miejscy pracy:

  • Kielce - Malików

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr cert. 136)

ul. Malików 146B Kielce

tel. 605 124 285

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy