Pracownik produkcji w Niemczech (pakowacz- komisjoner)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Hörselgau, zagranica

Miejsce pracy: Hörselgau

OBOWIĄZKI

•kompletowanie zamówień do wysyłki
•pakowanie towaru na palety
•skanowanie, rozładunek i załadunek towaru
•foliowanie palet
•prace porządkowe

WYMAGANIA

•posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
•zaświadczenie o niekaralności
•doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem
•mile widziane posiadanie własnego samochodu

OFERUJEMY

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polsko-niemieckich
•wynagrodzenie w wysokości 8,50 EUR brutto/h  oraz  dodatki za nadgodziny
•zorganizowanie zakwaterowania
•szkolenia wprowadzające do objęcia stanowiska. Odbywające się w języku polskim
•oddelegowanie do pracy na podstawie zaświadczenia A1
•opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Niemiec

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.