Pracownik produkcji w fabryce sprężyn

Pran Sp. z o.o.

De Meern, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, znanego na całym świece producenta sprężyn poszukujemy pracowników produkcji.

W zależności od działu:

- Dział z żywicą epoksydową, przygotowanie produktów do malowania proszkowego;

- Praca magayznowa;

- Dział, w którym wyrównywane sa wszelkie nierówności i nieprawidłości sprężyn.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 11,00 euro brutto/godz;

- pracę w godzinach 7:30 - 16:30 oraz możliwość nadgodzin;

- częściowy zwrot kosztów paliwa dla osób lokalnych;

- pracę na dłuższy okres czasu.

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego;

- prawo jazdy (warunek konieczny);

- mile widziane doświadczenie na heftruck;

- gotowość do pracy na dłuższy okres czasu;

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się wylacznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji