InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji w dziale wtryskarek

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław, Bielawa, Dzierżoniów, Kąty Wrocławskie, Sobótka

ZADANIA:

• praca przy maszynach wtryskowych,

• dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,

• obsługa maszyn wtryskowych,

• przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

WYMAGANIA:

• dokładność i dbałość o szczegóły,

• wysoka sprawność manualna,

• zaangażowanie i odpowiedzialność,

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - francuskiego lidera z branży produkcji opakowań,

• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),

• realną możliwość stałej współpracy bezpośrednio u Klienta po okresie 3 miesięcy,

• gwarantowane wynagrodzenie miesięczne (13,50-14,20 brutto/ godz.) oraz dodatkową premię do 15%,

• nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%),

• możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych,

• bezpłatny dojazd do pracy autobusem zakładowym z: Bielawy, Dzierżoniowa, Wrocławia (Krzyki, Lidl), Sobótki oraz Kątów Wrocławskich.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.