Pracownik produkcji w Biskupicach Podgórnych - 15 wakatów!!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla Naszego klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: 40633
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:
  • prace produkcyjne zgodnie ze standardami firmy
  • prace magazynowe
  • czynności pomocnicze w pakowaniu gotowych produktów
  • praca w oparciu o umowę o pracę

Oczekiwania:
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.
  • gotowość do podjęcia pracy w Biskupicach Podgórnych (dojazd autobusem 602 - z Wrocławia: dworzec PKS, Hallera, Krzyki, Partynice)

Oferta:
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • możliwość odbycia wewnętrznych szkoleń z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych itp.
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 14.00-16.00 PLN /h  + wysokie premie!!!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)