Pracownik Produkcji- umowa o pracę!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Śrem, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Śrem

Miejsce pracy: Konarzyce (pod Śremem)

Oferujemy Tobie:
umowę o pracę!
• miłą oraz przyjazną atmosferę,
• dobre warunki pracy - bez ciężkiej produkcji,
jedną zmianę 7-15 oraz wolne weekendy,
• spotkania oraz bony na święta,
• wspólne wyjazdy wakacyjne,
premie!

Twoim zadaniem będzie:
• prosta praca na produkcji,
• bieżące zadania zlecone przez przełożonego,
• przenoszenie oraz załadunek towarów.

Wymagania:
• motywacja do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: PP/04/2019/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.