Pracownik produkcji - umowa o pracę. Stabilne zatrudnienie.

Plus Kadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
* obsługa linii produkcyjnej;
* kontrola jakości wyrobów gotowych;
* pakowanie produktów finalnych.

Wymagania:
* KSIĄŻECZKA SANEPIDU - WYMÓG OBOWIĄZKOWY
* dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej;
* chęć do pracy.

Oferujemy:
* wynagrodzenie godzinowe oraz premię frekwencyjną - 300zł;
* umowę o pracę tymczasową;
* stabilne zatrudnienie;
* szkolenia stanowiskowe;
* bezpłatne badania lekarskie.

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.