Pracownik Produkcji – umowa o pracę i wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stargard, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Stargard

Co możemy zaoferować Tobie?

Za Twoją pracę gwarantujemy: wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 17 zł brutto, pracę od poniedziałku do piątku na podstawie umowy o pracę.

Jakie będą Twoje zadania?

Do Twoich obowiązków należeć będzie: produkcja płyt i składów ognioochronnych, praca przy taśmie produkcyjnej oraz napełnianie form i układanie gotowych wyrobów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Istotna jest dla nas: gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22 i 22-6), doświadczenie w pracach produkcyjnych. Mile widziane jest wykształcenie zawodowe.

Dołącz do nas!

Zachęcamy do aplikacji lub kontaktu telefonicznego 504862677:)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.