Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Lewlex

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Lewlex przyjmie doświadczoną osobę do produkcji stolarki aluminiowej-okna, drzwi, witryny, fasady-( od cięcia do gotowego produktu).

Zakres obowiązków:

  • produkcja stolarki aluminiowej,
  • montaż gotowych konstrukcji.

Wymagania:

  • znajomość procesu produkcji stolarki aluminiowej
  • duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży
  • znajomość konstruowania stolarki aluminiowej
  • dokładność
  • umiejętność organizacji czasu i miejsca pracy
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferta:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • stabilna praca w renomowanej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem balustrad i stolarki aluminiowej. Zajmujemy się ró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne