Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji - stawka 19 zł/h

Miejsce pracy: Poznań, Skórzewo, Luboń, Komorniki, Tarnowo Podgórne, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo

Dlaczego warto?

  • atrakcyjne wynagrodzenie 19 zł/h brutto
  • umowa o pracę (w krótkim okresie próbnym umowa zlecenie)
  • pełny wymiar godzin, praca od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wewnętrzne

Zakres zadań:

  • dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów
  • utrzymanie czystości w strefie maszyn CNC
  • wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego (m.in. ostrzenie narzędzi, pakowanie)

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć nauki)
  • doświadczenie w używaniu elektronarzędzi (mile widziane)
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Otwórz się na współpracę z nami i już teraz wyślij swoje CV, najprawdopodobniej czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.