pracownik produkcji - Środa Śląska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, w Środzie Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref.: 34804
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Środa Śląska

Zakres obowiązków:

- praca przy linii produkcyjnej

- kontrola pracy maszyny

- kontrola jakości wytwarzanych towarów

- pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

- wykształcenie zawodowe

- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

- dyspozycyjność

- wysoka motywacja do pracy

Oferta:

 - umowa o pracę na czas określony

- korzystne wynagrodzenie i system premiowy

- praca w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)