Pracownik produkcji spożywczej

InterKadra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• praca przy linii do pakowania ciastek
• obsługa maszyn pakujących
• praca od czerwca do końca września

Oczekiwania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
• dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od połowy czerwca
• znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Pracę na pełny etat
• Możliwość wyjazdu w parze lub ze znajomymi
• Odpłatne zakwaterowanie
• Możliwość ubezpieczenia małżonki/a, dzieci przebywających na terenie Polski

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.