Opis stanowiska pracy

Holland Contracting jest Agencją Pośrednictwa Pracy działającą na podstawie Certyfikatu Marszałka Województwa Opolskiego o numerze 691.

Dla naszego holenderskiego klienta, firmy specjalizującej się w przetwórstwie drobiu poszukujemy pracowników do prac, przy filetowaniu (praca z nożem) oraz przy pakowaniu gotowych półproduktów drobiowych. Praca odbywa się w klimatyzowanych halach przy temperaturze ok. 5 ºC. W firmie obowiązuje praca w systemie zmianowym.

Wymagania

Wymogi :

- holenderski numer identyfikacji podatkowej,
- mile widziane choć nie konieczne doświadczenie w branży drobiarskiej, mięsnej (filetowanie, rozbiór)
- chęć stałej regularnej współpracy
- umiejętność pracy taśmowej w szybkim tempie
- mile widziane prawo jazdy

Atutem oferty jest możliwość pracy przez cały rok, niezależnie od sezonu.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji