Pracownik produkcji spożywczej

InterKadra Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia

ZADANIA:

- praca przy produkcji i pakowaniu kanapek
- obsługa maszyn krajalniczych i pakujących
- praca przy kodach i etykietowaniu

OCZEKIWANIA:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym lub w nadgodzinach
- dyspozycyjność na min. pół roku
- prawo jazdy kat. B - mile widziane

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- możliwość długoterminowej współpracy
- możliwość korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania oraz transportu lokalnego
- opiekę polskich koordynatorów w Holandii
- możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii GRATIS

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.