Pracownik produkcji - Skoczów, Strumień, Chybie, Mnich, Drogomyśl, Zaborze, Pierściec

Interim Sp. j.

Skoczów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta z branży automotive w Skoczowie poszukuje pracowników produkcji.

Zakres obowiązków:

- Odbieranie wyrobu gotowego z wtryskarki
- Obcinanie nadmiaru wyrobu gotowego
- Proste prace produkcyjne

Charakterystyka:

- Umowę o pracę tymczasową (umowy miesięczne przedłużane z zachowaniem ciągłości pracy)
- Praca w systemie dwunastogodzinnym: dwa dni pracuje się w godzinach: 06:00-18:00 , 18:00-06:00, następnie dwa dni wolnego i znów dwa dni pracy w godz. 06:00-18:00 , 18:00-06:00 i dwa dni wolnego
- Stawki na zmianie I i II: 12,50 brutto/h, na zmianie III: około 15,00 brutto/h + nadgodziny za pracę w dni wolne + nadgodziny za przekroczenie czasu normatywnego pracy + PREMIA 200 PLN za każdy pełen przepracowany miesiąc bez absencji chorobowej. Średnie miesięczne wynagrodzenie wynosi od 2400-2600 zł brutto.
- Miejsce pracy: Skoczów
- Możliwość przejścia do pracy bezpośrednio pod firmę po okresie około 6 miesięcy
- BEZPŁATNY dojazd z następujących miast: Strumień, Chybie, Mnich, Drogomyśl, Zaborze, Pierściec
- Dofinansowanie do obiadów po pierwszym miesiącu pracy
- Praca od zaraz

Wymagania

- Nie wymagamy doświadczenia!
- Dla nas ważne są chęci do pracy i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 32 202 00 37 lub 730633006 bądź o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia prowadzącą działalność w obszarach pracy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji