Pracownik produkcji (silosy)

Armadas B.V. i.o.

HOLANDIA/ Eersel, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA/ Eersel

Opis firmy:

Firma zajmuje się hurtową sprzedażą m.in. piasku, żwiru oraz zaprawy murarskiej.

Zakres obowiązków:

  • załadunek materiału do silosów
  • rozładunek materiałów z silosów
  • obsługa oraz kontrola funkcjonowania silosów
  • czyszczenie silosów
  • kontrola ilości oraz jakości materiałów
  • przeważanie materiału, przyjmowanie materiału z rozładunku
  • etykietowanie materiału, odpowiednie rozlokowanie materiału na magazynie
  • transport materiału (w razie konieczności)

Wymagania:

  • samodzielność
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • sumienność oraz zaangażowanie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

ubezpieczenie zdrowotne

opiekę polskojęzycznych koordynatorów

przyjazną atmosferę w pracy

możliwości rozwoju i awansu

bezpłatny kurs języka holenderskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy