Pracownik produkcji serów twarogowych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Slijndrecht, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Slijndrecht

Dla naszego klienta, firmy o renomowanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku światowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji z dobrą znajomością języka angielskiego
Miejsce pracy: Holandia
KRAZ: 1145

Opis stanowiska pracy:
- Praca w zakładzie produkcyjnym zajmującym się wyrobem produktów serowych, głównie twarogów z różnorakimi dodatkami smakowymi.
- Praca polega na pakowaniu wyrobów do plastikowych pojemników i kartonów
- Pierwszy wyjazd 29.06.2014

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie.
- Zakwaterowanie, Ubezpieczenie, dojazd do pracy
- Opiekę polskiego koordynatora

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Wymagania:
- Znajomość języka angielski w stopniu dobrym(warunek konieczny!).
- Ze względu na charakter pracy preferowane kobiety.
- Motywacja do pracy
- Dobra organizacja pracy.
- Chęć podjęcia dłuższej współpracy