Pracownik produkcji sałatek

time2work sp. z o.o

Dronten, zagranica

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Dronten

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 200

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji

Wnosimy na polski i holenderski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Rekrutacyjnej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników produkcji

miejsce pracy: Dronten/ Holandia

Ilość wakatów: 200!

Opis stanowiska:

• praca wykonywana w nowowybudowanym zakładzie, na jednym ze stanowisk:

wstępna obróbka warzyw, praca przy taśmie, pakowanie.

• Zakład pracuje w systemie dwuzmianowym

• Średnia ilość godzin pracy w tygodniu: 46-60 (40 gwarantowane).

Wymagania:

• Gotowość do pracy fizycznej

• Chęć wyjazdu na dłuższy czas

• Nie wymagamy dobrej znajomości języka!

• Nie oczekujemy doświadczenia!

• Wytrzymałość w pracy stojącej

• Sprawność manualna

• Mile widziane prawo jazdy i chęć prowadzenia samochodu służbowego

Oferujemy:

• PRACĘ OD ZARAZ DLA PAR I GRUP ZNAJOMYCH!!

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 1350 do 1950 euro netto/ m-c! przy

stawce 9,80 euro brutto/h

• Wypłaty co 4 tygodnie.

• Pakiet socjalny w postaci: zakwaterowania ( 68 euro netto/ tydzień),

ubezpieczenia (22,4 euro/ tydzień), dojazdu do pracy samochodem (10 euro/

tydzień, kierowca gratis!).

• Opiekę koordynatora.

• Organizację transportu z Polski.

• Opiekę rekrutera po rozpoczęciu pracy.

Prosimy aplikować poprzez przycisk aplikuj

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.