Pracownik produkcji roślin w kulturach in vitro

Vitroflora Laboratorium Kultur Tkankowych

Łochowo k. Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Prezentacja firmy:

Prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściowy dla ogrodników, działalność firmy o zasięgu światowym.

Opis stanowiska pracy:

Praca fizyczna przy cięciu roślin w warunkach sterylnych przy pomocy skalpela i pincety, praca siedząca w klimatyzowanym pomieszczeniu, praca na jedną zmianę,

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • sumienność,
  • zdyscyplinowanie,
  • wykształcenie średnie i znajomość branży ogrodniczej będą mile widziane

Wynagrodzenie: powyżej 1600 zł netto / miesiąc,

Dodatki i premie: premia sezonowa, paczki świąteczne, bogaty fundusz socjalny (dofinansowanie do rekreacji – siłownia, basen, do wypoczynku dzieci, własny ośrodek wypoczynkowy)

Prezentacja firmy

Prężnie działająca firma ogrodnicza produkująca materiał wyjściow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kontrola jakości