Pracownik produkcji przemysłowej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Szukamy osób:

  • zainteresowanych dłuższą współpracą,
  • potrafiących posługiwać się suwmiarką oraz znających podstawy rysunku technicznego (czytanie),
  • które nie boją się pracy w warunkach przemysłowych,
  • zainteresowanych pracą na 2 zmiany w Lublinie,
  • posiadających uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

Jakie będą zadania na tym stanowisku?

  • obsługa urządzeń produkcyjnych oraz transportowych (prasy hydrauliczne, piece hutnicze, wózki widłowe i inne)
  • dostarczanie półproduktów oraz odbieranie gotowych wyrobów,
  • wstępna kontrola jakości produktu.

Co możemy zaoferować?

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy oraz późniejszego zatrudnienia na stałe,
  • po okresie próbnym stawkę - 2300 zł/mies brutto, a po przepracowaniu roku - 2800 zł/mies. brutto,
  • wdrożenie w wykonywane obowiązki przez doświadczone osoby.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 364
oferta dot. pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV lub kontakt z biurem Adecco w Lublinie (Peowiaków 10/1)

Numer referencyjny: OWOW/02/LUB/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.