Pracownik produkcji prefabrykatów betonowych - 15,27 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Ranst, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Ranst

Zadania:

  • wykonywanie prac związanych z produkcją elementów betonowych
  • układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym
  • zalewanie betonem tub betonowych
  • kontrolowanie jakości wykonanych elementów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako pracownik produkcji prefabrykatów betonowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawka 15,27 euro brutto/h oraz nadgodziny płatne 150%
  • kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej, trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.