Pracownik produkcji/ Pracownik szklarniowy Holandia ok. Roosendaal

Beetsma Sp. z o.o.

Roosendaal, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy pracowników szklarniowych i produkcyjnych do jednego z naszych holenderskich oddziałów - ROOSENDAAL

Zapewniamy:
Holenderską umowę
Ubezpieczenie
Opiekę polskojęzycznego koordynatora
Zakwaterowanie
Bezpłatny transport do pracy - opcjonalnie rower/samochód
System co tygodniowych zaliczek
Terminowe wypłaty wynagrodzeń
Długofalową współpracę

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza infopraca lub kontaktu telefonicznego bądź osobistego odwiedzenia w biurze w Katowicach.

Katowice ul. Gliwicka 228
czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16.

Wymagania

Wymagamy:
Dyspozycyjności do podjęcia długoterminowej współpracy
Umiejętności jazdy na rowerze
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Mile widziane prawo jazdy
Mile widziane doświadczenie zdobyte na terenie Holandii

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rolnictwo, Praca Inne