PRACOWNIK PRODUKCJI / PRACOWNIK MAGAZYNU– PRACA OD ZARAZ

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Woj. Łódzkie, łódzkie

Opis stanowiska pracy

ManpowerGroup Sp. z o.o. (certyfikat nr 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach produkcyjnych przy montażu oraz pracownika magazynu.

Lokalizacja: Łódź, Dąbrowa Przemysłowa, Olechów

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- wynagrodzenie godzinowe
- prace w systemie 2 i 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
- atrakcyjny pakiet ManpowerPremium

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy produkcyjnej (montaż lub obsługa wtryskarek) lub w pracy na magazynie
- motywacja do pracy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji