Pracownik produkcji (prace montażowe) - Kraków

ITC Grupa - Polski HR

31-156 Kraków, małopolskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 31-156 Kraków

HEAVY DUTY– Polski HR Sp. z o. o. współpracuje z liderami branży przemysłu ciężkiego w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownika produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska: prace przy montażu prostych elementów wentylacyjnych

Oferujemy:

Pracę od zaraz
Pracę w godzinach od 6 do 14

Wymagania:

Podstawowe umiejętności monterskie
Zaangażowanie, sumienność, dokładność

Prosimy o dołączenie do CV i podpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późń. zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.