Pracownik produkcji - praca wakacyjna

Randstad Polska Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 38221
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Krapkowice

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn w procesie produkcji

• wykonywanie planu produkcji zgodnie z normami jakościowymi w zakresie procesu produkcji papieru na maszynie papierniczej

• wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach wykonywanej pracy

Oczekiwania:

• wykształcenie min. zawodowe

• bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

• nastawienie na realizacje celów

• gotowość do pracy III zmianowej czterobrygadowej

• uprawnienia na wózki widłowe, suwnice będą dodatkowym atutem

Oferta:

• umowa o pracę

• praca w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej

• możliwość podjęcia długofalowej współpracy

• wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej + dodatki za pracę w nocy +premie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)