Pracownik produkcji - praca w Bukowicach k. Brzegu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Oborniki Śląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Prace pomocnicze na magazynie. Pomoc przy maszynie produkcyjnej, pakowanie produktów.
• Dbałość o bezpieczeństwo procesu i jakość towaru.

Oczekiwania:

• Chęci do pracy,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową,
• Stawkę godzinową (12,02 zł/ h brutto- 12.66 zł/ h brutto),
• Pracę w systemie zmianowym.

Miejsce pracy: Bukowice k. Brzegu Dolnego

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji