Pracownik produkcji - praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Turek, Konin, Koło, wielkopolskie

Miejsce pracy: Turek, Konin, Koło

ZADANIA

  • załadunek elementów rurowych do maszyny
  • odbiór elementów z maszyny
  • prace manualne polegające na wyginaniu i odginaniu elementów rurowych
  • skręcenie drobnych elementów za pomocą wkrętaków elektrycznych
  • zgrzewanie elementów rurowych

OCZEKIWANIA

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY

  • pracę od zaraz w Turku/Szadowie Pańskim
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • stawkę 12 zł brutto/godz. oraz premię nawet do 25% wynagrodzenia
  • dodatek za pracę na drugiej zmianie oraz za pracę w nocy
  • pracę w miłej atmosferze i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.