Pracownik produkcji - praca od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

OBOWIĄZKI

  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych
  • przestrzeganie karty produkcji oraz karty kontroli
  • dbanie o bezpieczeństwo na hali produkcyjnej (BHP)
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • umiejętność operowania maszynami
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • sumienność i dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie w wysokości 2345 zł brutto miesięcznie (13,96 zł/godz.)
  • premie uznaniowe 216 zł brutto za obecność, produkcję i/lub wysoką jakość wykonywanej pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy oraz odzież roboczą
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy