Pracownik Produkcji - Praca dla Pań - Niemcy

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Dokładny zakres obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy kwalifikacyjnej, obecnie posiadamy wolne wakaty na stanowiska takie jak: pakowacz kosmetyków, pomocnik produkcji pierników, składanie pudełek, produkcja konserw rybnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku – mile widziane
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Mile widziany samochód – zwracamy koszty dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ
  • Pełne zakwaterowanie.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec.