PRACOWNIK PRODUKCJI- Praca dla Kobiet

LUST HR-SERVICE

Hesja – Giessen / Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – Praca dla Kobiet

 Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej w firmie z asortymentem spożywczym
  • obsługa sprzętu produkcyjnego
  • praca w systemie norm oraz w systemie zmianowym

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego – nie wymagana
  • mile widziane prawo jazdy kat. B – nie wymagane
  • sumienność, dokładność, skrupulatność
  • chęci do pracy
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • gotowość do wyjazdu od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • pracę dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
  • stabilne zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • dojazd do pracy
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • opiekę polskiego koordynatora

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia i doradztwa zawodoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne