Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn

Agencja Zatrudnienia KS Service

Świdnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Świdnica

OBOWIĄZKI
• kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych
• pakowanie produktu gotowego
• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
• transport surowca potrzebnego do produkcji
• raportowanie wyników pracy kolejnej zmianie

WYMAGANIA
• min. rok doświadczenia na produkcji
• zdolności manualne
• chęć do pracy i zaangażowanie
• gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
• ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od płci, a także posiadanego wykształcenia i doświadczenia
• mile widziany kurs na wózki widłowe

OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie w wysokości 14 zł brutto za godzinę plus premie - 300zł brutto za frekwencje oraz około 260 zł brutto za pracę w weekendy
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• bogaty pakiet socjalny - ciepłe posiłki, kanapki, bony świąteczne

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.