PRACOWNIK PRODUKCJI PR/SG/04/17/GD

InterKadra Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

-wykształcenie zawodowe
-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
-dobry stan zdrowia
-zdolność do pracy fizycznej
-obowiązkowość i sumienność

Zadania:
-prace związane z produkcją i transportem
-rozładunek i załadunek towarów
-przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska
-inne zadania w zależności od potrzeb zakładu

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową
-możliwość stałego zatrudnienie po okresie próbnym (0,5 roku)
-miłą i symaptyczną atmosferę w pracy
-pracę od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.