Opis stanowiska pracy

YUNCHENG(POLAND) Sp. z o.o. należy do koncernu China Shanxi Yuncheng Platemaking Co. Ltd. Swoją działalność w Polsce rozpoczeła w sierpniu 2007 roku .Koncern posiada bogatą wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie cylindrów rotograwiurowych, które zdobyte zostało przez ponad 40 lat dotychczasowej działalności. Grupa niejednokrotnie prezentowała swoje umiejętności i zdobyła uznanie klientów, co potwierdza bogate portfolio kooperantów. Obecnie koncern posiada 49 filii w wielu krajach na całym świecie.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • drobne montaże,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2 i 3-zmianowym,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Ciekawą pracę związaną z nowymi technologiami
  • Czynny udział w procesach optymalizacyjnych
  • Miłą atmosferę,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy firmą produkująca wklęsłodrukowe cylindry poligrafi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne