Pracownik produkcji - Pikutkowo / ВИРОБНИЦТВО

OTTO Work Force

Włocławek, kujawsko-pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Włocławek

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Pikutkowo

Opis stanowiska:

- montaż wiązek elektrycznych

- sprawdzanie poprawności łączenia wiązek

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej

- atrakcyjne wynagrodzenie

- żetony do aparatów z napojami

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie Tel.509784121

OTTO Work Force Europe - одна з провідних компаній серед агентств з працевлаштування та персонального консультування, яка пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час шукає працівників для свого клієнта з автомобільної галузі на посаду:

ВИРОБНИЦТВО
Місце роботи: Pikutkowo

Опис роботи:
- збірка джгута електропроводки
- перевірка правильності укладання

вимоги:
- відсутність протипоказань до фізичної роботи
- плюсом буде досвід у подібній посаді
- Бажання працювати на 3 зміни

Ми пропонуємо:

- працевлаштування на підставі тимчасового договору
- приваблива зарплата
- жетони на напої
- працевлаштування в компанії зі встановленою ринковою позицією

Якщо ви зацікавлені, надішліть своє резюме на адресу: Тел. 509 784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.