Pracownik produkcji - Pikutkowo / ВИРОБНИЦТВО

OTTO Work Force

Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Brześć Kujawski

 OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Pikutkowo

Opis stanowiska:

- montaż wiązek elektrycznych

- sprawdzanie poprawności łączenia wiązek

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej

- atrakcyjne wynagrodzenie

- żetony do aparatów z napojami

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.Tel.509 784 121

OTTO Work Force Europe - одна з провідних компаній серед агентств з працевлаштування та персонального консультування, яка пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час шукає працівників для свого клієнта з автомобільної галузі на посаду:

ВИРОБНИЦТВО

Місце роботи: Pikutkowo

Опис роботи:

- збірка джгута електропроводки

- перевірка правильності укладання

вимоги:

- відсутність протипоказань до фізичної роботи

- плюсом буде досвід у подібній посаді

- Бажання працювати на 3 зміни

Ми пропонуємо:

- працевлаштування на підставі тимчасового договору

- приваблива зарплата

- жетони на напої

- працевлаштування в компанії зі встановленою ринковою позицією

Якщо ви зацікавлені, надішліть своє резюме  Тел.509784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.