pracownik produkcji pieczarek

Timing Sp. z o.o.

Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient poszukuje pracownik produkcyjnego do zakładu zajmującego się przechowywaniem różnych gatunków grzybów.
W obszarze produkcyjnym znajduje się kilka linii, na których grzyby są pakowane i przepakowywane.
Praca w Holandii jest szansą rozwoju – rozwiniesz swój język angielski, a dodatkowo poznasz całkowicie nowe destynacje! Zainteresowany? Sprawdź szczegóły oferty już teraz!
#TwojaPracaMaZnaczenie

Różnorodność grzybów jest duża. Pracownicy, którzy pracują w tym zakładzie, muszą wiedzieć, że jest to delikatny produkt.

Twoje obowiązki:
• tworzenie opakowań z mieszankami grzybowymi dla różnych rynków supermarketów na podstawie instrukcji
• zapewnienie prawidłowej kompozycji miksów;
• odpowiedzialność za jakość produkt

Wymagania

• wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym
• wystarczy byś posiadał chęci do pracy
• mile widziane prawo jazdy kat.B
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• dokładność
• świadomość higieny
• znajomość HACCP
• produktywność
• Umiejętność komunikowania się z liderem zespołu i pozostałymi pracownikami na linii
• Umiejętność radzenia sobie z powtarzalną pracą
• Dyspozycyjność na okres świąteczny

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10,19PLN - 10,19PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji