Pracownik produkcji (panele słoneczne) - Dania

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

5220 Odense, zagranica

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 5220 Odense

 Zakres zadań:

  • praca na hali w fabryce produkującej elektryczne panele słoneczne
  • dopasowywanie wszystkich części paneli, przewodów, styków, etc.
  • montaż paneli słonecznych różnych rozmiarów  wg rysunku technicznego ( zgodnie z zamówieniami od klienta

Oferujemy:

  • praca na porannej zmianie ( 6:00-18:00)
  • stawka 160 DKK / godz. brutto
  • 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny
  • zatrudnienie zgodnie z warunkami  duńskiej umowy związkowej
  • pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • składki emerytalne
  • opieka koordynatora 24/7
  • wyplata wynagrodzenia co 2 tyg.
  • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowanie

Oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku : montaż paneli słonecznych/ kolektorów słonecznych itp.
  • umiejętność pracy wg rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • certyfikat na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy i własne auto na wyjazd będzie dodatkowym atutem

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:

  • CV z opisem wykonywanych obowiązków,
  • świadectw pracy i/lub referencji pisemnych