PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

APT Biznes Partner Sp. z o.o. z wpisem do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACE POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna

ZADANIA:
- praca przy maszynach pakujących
- kontrola jakości

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe+ premie uznaniowe po przepracowaniu 4 tygodni.
- elastyczny czas pracy (w oparciu o 2- zmianowy system)
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy.

WYMAGANIA:
- zdolności manualne
- odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.
BIZNES PARTNER Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji